درباره ما

/درباره ما
درباره ما 2018-12-19T14:11:52+04:30

law_6-compressor

باغ ارگانیک

گروه ارمغان آوران سدرا با هدف ارتقاء سلامت جامعه و با رویکرد اشاعه‌ی فرهنگ تغذیه‌ی سالم به منظور پیشگیری از برخی بیماری‌ها، فعالیت خود را با کسب گواهی معتبر در زمینه‌ی تولید سالاد و سبزی آماده مصرف با برند “باغ ارگانیک” آغاز کرده است.
تمامی مواد اولیه‌ی مورد استفاده در محصولات دارای گواهی های معتبر داخلی یا خارجی تایید ارگانیک هستند و با آب کاملا بهداشتی و سالم آبیاری می‌شوند.

برای آگاهی از مراکز توزیع کننده محصولات ما به قسمت فروشگاه‌ها مراجعه نمایید.

سبزیجات ارگانیک

با افزایش جمعیت در سراسر جهان یکی از چالش های اساسی تامین غذای افراد از طریق کشاورزی است. به همین دلیل است که استفاده از آفت کش ها و کودهای شیمیایی در کشاورزی امری رایج است چرا که باعث می شود محصولات هم سریعا رشد کرده و هم ماندگاری بیشتری داشته باشند. با این وجود با عرضه سبزیجات ارگانیک، نظر مردم در رابطه با داشتن رژیم غذایی سالم تغییر کرده است، چرا که اکنون تاثیر این مواد شیمیایی را در دراز مدت روی بدن خود می دانند.

بیشتر بخوانید

سالاد ارگانیک

بسیاری از کسانی که به دنبال لاغر شدن هستند، مصرف انواع سالاد را در رژیم غذایی خود قرار می دهند. اما نمی دانند که از هر سالادی نمی توان برای لاغری استفاده کرد. خوردن غذاهای سرخ شده تنها موجب افزایش کالری و چربی شما نمی شود، ممکن است سالاد و سسی که در کنار آن مصرف می کنید نقش بیشتری در چاقی شما داشته باشد. با استفاده از سالادهایی که توسط “گروه ارمغان آوران سدرا” ارائه می شوند، وعده غذایی سالم و بدون ضرر، مناسب برای هر رژیم غذایی مصرف کنید.

بیشتر بخوانید