organic vegetables

/organic vegetables
organic vegetables 2020-06-27T16:07:17+03:30

سبزیجات ارگانیک

گروه ” ارمغان آوران سدرا ” در تلاش است ؛ با توجه به اهمیت مصرف سبزیجات به صورت روزانه برای هر فرد ، محصولات ارگانیک و تازه ی دارای گواهینامه را با برند ” باغ ارگانیک ” به سفره خانواده برساند.

  • مناسب برای افراد گیاهخوار

  • مناسب برای رژیم های لاغری به دلیل داشتن فیبر بالا و کالری پایین

  • مناسب برای همه افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند

مواد تشکیل دهنده : ریحان، نعنا فلفلی، نعنا باغی، مرزه، ترخون، تره، شاهی، تربچه، پیازچه

مواد تشکیل دهنده : اسفناج یا برگ چغندر، تره، گشنیز، جعفری

مواد تشکیل دهنده : تره، جعفری، گشنیز، شوید، سیر

مواد تشکیل دهنده : تره، پیازچه، جعفری، گشنیز

مواد تشکیل دهنده : تره، جعفری، گشنیز، شنبلیله

سبزی خوردن

حضور سبزی خوردن در کنار غذای اصلی، همیشه لذت بخش بوده است. اما با گذشت زمان این سبزیجات مفید از سفره حذف شدند چرا که بسیاری از افراد از مزایای مصرف آن مانند تره برای کاهش فشار خون و کلسترول،تربچه برای مبارزه با سلول های بیمار و آلوده، ریحان به عنوان آرامش بخش و … خبر ندارند. با استفاده از سبزی خوردن “باغ ارگانیک سدرا” علاوه بر اینکه دیگر نیازی به پاک کردن، شستن و ضد عفونی کردن سبزیجات ندارید، می توانید از غذایی سالم و بدون مواد شیمیایی بهره مند شوید.

قیمت: 

سبزی آش

آش یکی از غذاهایی است که بسیاری از خانواده ها با پختن آن شرایطی را برای دور هم جمع شدن فراهم می کنند. علاوه بر این که دور هم بودن در مزه این غذا موثر است، نسبت سبزی هایی که در آن استفاده شده است نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سبزی آش ارائه شده توسط “باغ ارگانیک سدرا” ترکیبی مناسب از همه سبزیجات را به صورت پاک شده، شسته شده، ضدعفونی شده و خرد شده در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت: ۱۲.۰۰۰ تومان

سبزی قورمه

یکی از غذاهایی که نشان می دهد شما آشپز حرفه ای هستید، قورمه سبزی است. عطر و بوی این غذا هنگام پخت، نشان دهنده مهارت شما در آشپزی است. مواد تشکیل دهنده این غذای بی نظیر تره، جعفری، گشنیز، شنبلیله است که در برخی از شهرها، سبزیجات دیگری نیز به آن اضافه می شود. اگر شما هم جزء علاقه مندان به این غذا هستید، این بار با استفاده از محصولات ارگانیک، شسته و ضدعفونی شده “باغ ارگانیک سدرا” پختن این غذا را امتحان کنید.

قیمت: ۱۲.۰۰۰ تومان

سبزی کوکو

برخلاف تصور بسیاری از افراد، کوکو به دلیل داشتن فیبر بالایی که در سبزیجات خود دارد برای افرادی که دارای انواع مشکلات گوارشی هستند مناسب است. ترکیب اصلی این غذا از سبزیجات تره، پیازچه، جعفری، گشنیز تشکیل شده است ولی مانند قورمه سبزی در برخی از شهرها از سبزیجات دیگر مانند شنبلیله برای طعم و عطر بهتر غذا استفاده می کنند. سبزی کوکو “باغ ارگانیک سدرا” دارای همان ترکیب اصلی به صورت شسته شده و ضدعفونی شده می باشد.

قیمت: ۱۲.۰۰۰ تومان

سبزی پلو

سبزی پلو در کنار انواع غذاها مانند کوکو و ماهی می تواند طعم بهتری به غذای شما دهد. ترکیبات موجود در این سبزی اگر به درستی استفاده شوند می توانند به بهتر شدن طعم غذای شما کمک کنند. اگر شما نمی دانید چه مقداری از هر سبزی برای بهتر شدن طعم و عطر غذا باید استفاده کنید و در چه سایزی آنها را خرد کنید، می توانید از سبزی آماده “باغ ارگانیک سدرا” به صورت شسته شده و ضد عفونی شده استفاده نمایید.

قیمت: ۱۲.۰۰۰ تومان