Organic Salads

/Organic Salads
Organic Salads 2019-10-11T10:22:18+03:30

انواع سالاد ارگانیک

اگر به دنبال یک رژیم غذایی سالم برای لاغر شدن هستید، باید سالادی را انتخاب کنید که کم کالری بوده و در عین حال خوشمزه باشد. انواع سسی که در کنار سالاد های “باغ ارگانیک” قرار داده می شوند، کاملا سالم و ارگانیک هستند.

  • ارگانیک بودن

  • گواهی معتبر ارگانیک داشتن

  • عرضه محصول به صورت شسته شده و آماده مصرف

مواد تشکیل دهنده : کینوآ، هویج، گوجه گیلاسی، بادام پرک، سبزی معطر

مواد تشکیل دهنده : کاهو، خیار، گوجه گیلاسی، زیتون، ورقه لیمو ترش، گردو

مواد تشکیل دهنده : کاهو، خیار، گوجه، تربچه، پیازچه، نان تست شده، سبزی معطر

مواد تشکیل دهنده : کاهو، خیار، گوجه گیلاسی، زیتون، هویج، بروکلی، ریحان

مواد تشکیل دهنده : کاهو، خیار، گوجه، زیتون، فلفل دلمه، پیاز، پنیر

مواد تشکیل دهنده : کاهوی فرانسه، زیتون، سیب سبز ارگانیک، پنیر و گردوی کاراملایز شده

سالاد کینوآ

یکی از موادی که در تهیه این سالاد استفاده شده است و برای بسیاری از افراد ناشناخته است، کینوآ است. کینوآ به عنوان یک پروتئین کامل محسوب شده و به دلیل پایین بودن کالری آن برای افرادی که تمایل به لاغر شدن دارند مورد استفاده قرار می گیرد. موادی که در تهیه این سالاد مورد استفاده قرار گرفته اند همگی به صورت ارگانیک تولید شده و شسته و ضد عفونی شده در اختیار شما قرار داده می شوند.

قیمت: ۲۸.۸۵۰ تومان

سالاد گرین

سالاد گرین با گردوی کاراملایز شده دارای ترکیبی فوق العاده از کاهوی فرانسه، زیتون، سیب سبز ارگانیک و پنیر می باشد. گردوی کاراملایز شده، به همراه سس مخصوص این سالاد طعمی خاص و بسیار دلپذیر به آن بخشیده است. موادی که در تهیه این سالاد مورد استفاده قرار گرفته اند همگی با رعایت کلیه‌ی اصول کشاورزی ارگانیک تهیه و تولید شده و با رعایت کلیه‌ی اصول بهداشتی شسته شده و در اختیار شما قرار داده می شوند.

قیمت: ۳۵.۵۲۵ تومان

سالاد بیستکا

اگر به دنبال مزه های جدید و ملس هستید، سالاد بیستکا از محصولات “باغ ارگانیک سدرا” می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. تمام موادی که در تهیه این سالاد استفاده شده اند به صورت ارگانیک تهیه شده و کاملا شسته شده و ضد عفونی شده برای راحتی شما عزیزان در اختیارتان قرار داده می شود. برای خلق مزه های جدید، استفاده از سس عسل را در کنار این سالاد فراموش نکنید.

قیمت: ۲۳.۹۵۰ تومان

سالاد فتوش

اگر به دنبال تست کردن طعم های جدید هستید، خرید این محصول از “باغ ارگانیک سدرا” را به شما پیشنهاد می دهیم. مواد تشکیل دهنده این سالاد همگی به صورت ارگانیک و بدون استفاده از مواد شیمیایی تولید شده اند. برای بهتر شدن طعم بی نظیر این سالاد می توانید از سس اناری که کنار آن قرار داده شده است با خیال راحت استفاده کنید چرا که بدون ضرر و سالم است.

قیمت: ۲۳.۹۵۰ تومان

سالاد فرش گاردن

در تهیه این سالاد از انواع ترکیباتی استفاده شده است که علاوه بر مقوی بودن همگی به صورت ارگانیک تولید شده و در نتیجه شامل هیچ گونه مواد شیمیایی نیستند. شما می توانید با خرید این سالاد از “باغ ارگانیک سدرا”، سسی را به همراه آن دریافت کنید که بی ضرر و سالم است و در نتیجه برای عزیزانی که تمایل به لاغری دارند مشکل ساز نخواهد بود.

قیمت: ۲۶.۸۵۰ تومان

سالاد یونانی

اگر شما هم شنیده اید که یونانی ها دارای انواع سالاد با طعم های بی نظیر هستند، پس همین الان این سالاد را سفارش دهید. در کنار این سالاد که تمام مواد تشکیل دهنده آن به صورت ارگانیک تهیه شده اند، سس یونانی قرار دارد که مزه ای فراموش نشدنی را برای شما ایجاد می کند. این سالاد شسته شده و ضد عفونی شده را از “باغ ارگانیک سدرا” بخواهید.

قیمت: ۲۳.۹۵۰ تومان