خرید محصولات ارگانیک | محصولات ارگانیک را از کجا بخریم؟

//خرید محصولات ارگانیک | محصولات ارگانیک را از کجا بخریم؟

خرید محصولات ارگانیک | محصولات ارگانیک را از کجا بخریم؟

آیا می دانید مواد غذایی که شما به طور روزانه مصرف می کنید چگونه تولید شده اند؟ آیا می دانید این مواد تا چه حد سالم هستند و آیا با مصرف آن ها سلامت شما تضمین می شود یا خیر؟ شاید بسیاری از شما عزیزان تا کنون به این نکته توجهی نکرده باشید، اما آیا می دانید که به کار بردن مواد شیمیایی در تولید محصولاتی که شما روزانه مصرف می کنید، می تواند در دراز مدت چه مشکلاتی برای شما به وجود آورد؟ آگاه سازی افراد در زمینه ی شناخت موادغذایی سالم و انتخاب درست آن، نیاز جامعه ی امروز ما است. بنابراین ما در باغ ارگانیک سدرا تیمی از متخصصان مجرب تشکیل داده ایم تا به تولید و توزیع محصولات ارگانیک با استفاده از روش های صحیح کشاورزی پرداخته و با رعایت اصول صحیح نگهداری و ارائه محصولات، خدمتی شایان در زمینه ی توزیع محصولاتی سالم و گواهی شده برای شما عزیزان بنمایند. در این مقاله قصد داریم، شما را با چند مرکز خرید محصولات ارگانیک آشنا نمائیم. با ما باشید.

در باغ ارگانیک سدرا اصول کشاورزی ارگانیک کاملا رعایت می شود و تمام تلاش این تیم حرفه ای در جهت نیل به اهدافی از قبیل : کاهش آلودگی هوا، آب و خاک، حفظ میزان باروری خاک برای دراز مدت و حمایت از نسل های آینده، تولید محصولاتی با شکل و طعم طبیعی و پرهیز از به کار گیری مواد شیمیایی و روش های غیر مجاز در تولید محصولات، می باشد.

ما طبق آنچه سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد (FAO) اذعان داشته است، خود را مسئول تامین موادغذایی سالم برای افراد جامعه می دانیم و تمام تلاش خود را نموده ایم تا مواد مغذی را در زنجیره ی غذایی افراد بگنجانیم.

آیا می دانید افزایش مصرف کودهای شیمیایی و آفت کش ها چه تاثیراتی بر میزان حاصلخیزی خاک و زمین های کشاورزی، آب، هوا و در نتیجه محصولات کشاورزی خواهد داشت؟ آیا می دانید استفاده از مواد شیمیایی، مهندسی ژنتیک، پرتوها و سایر روش هایی که مورد تائید FAO نیستند، می توانند چه تاثیراتی بر محیط زیست و از بین رفتن گونه های مختلف در طبیعت داشته باشند؟ در مقابل استفاده از مواد ارگانیک طبیعی و درون مزرعه ای چون کود دامی و کمپوست و…باعث تقویت نظام زراعی-و بهبود فعالیت های زیستی خاک می شود.

بنابراین آنچه مسلم است توجه به این نکته را به ما خاطر نشان می کند که بهتر است تنها با مقایسه ای ساده، راهی را برگزینیم که به بهبود سلامت جامعه کمک نموده و افراد جامعه نیز تلاش نمایند تا مراقبتی پویا از سلامتی خود داشته باشند. پس بیایید اولین گام را با مصرف محصولات ارگانیک در جهت سلامت خویش برداریم. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که محصولات ارگانیک را از کجا باید تهیه کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوئیم که بهتر است محصولات ارگانیک خود را از مراکزی تهیه نمائید که معتبر و تائید شده باشند و اطمینان حاصل نمائید که کلیه ی قوانین کشاورزی ارگانیک را در تولید محصولات خود رعایت نموده اند. در ادامه برخی از فروشگاه های معتبر ارائه دهنده ی محصولات ارگانیک را برای شما عزیزان جهت خرید محصولات ارگانیک معرفی خواهیم کرد.

خرید محصولات ارگانیک

معرفی معتبرترین فروشگاه ها جهت خرید محصولات ارگانیک

محصولات باغ ارگانیک را از این فروشگاهها بخواهید و برای خرید محصولات ارگانیک به این فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

فروشگاههای عرضه محصولات ارگانیک بیونشان:

  • شعبه یک ؛ سعادت آباد بلوار دریا بین فرحزادی و پاک نژاد خیابان سعدی کوچه صفا
  • شعبه دو ؛ نیاوران بعد از چهارراه مژده شماره ۴۳۷
  • شعبه سه ؛ یوسف آباد خیابان مهرام نبش بن بست ۳۳
  • فروشگاه نوا ؛ یوسف آباد حد فاصل خیابان نهم و یازدهم

فروشگاه عرضه محصولات ارگانیک سلامت پارسه :

  • شهرک غرب بلوار فرحزادی خیابان عباسی اناری پاساژ آریا

فروشگاه عرضه محصولات ارگانیک دی مارت:

  • ولنجک ، خیابان سیزدهم بعد از چهارراه ساسان

فروشگاه عرضه محصولات ارگانیک بایو ونک:

  • ده ونک ابتدای خیابان مجید پور

فروشگاه عرضه محصولات ارگانیک باران :

  • شعبه نوبخت و جردن

فروشگاه عرضه محصولات ارگانیک سبوس:

  • شعبه گالریا

باغ ارگانیک سدرا با در نظر گرفتن کلیه ی اصول پرورش و رشد محصولات کشاورزی ارگانیک آماده ی ارائه ی محصولات خود به شما عزیزانی است که به سلامتی خود و افراد جامعه اهمیت می دهید و حفظ محیط زیست و منابع طبیعی را امری مهم تلقی می نمائید.

از توجه و همراهی شما عزیزان تا پایان این مقاله ممنون و سپاسگزاریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل، با همکاران ما در باغ ارگانیک سدرا تماس بگیرید.

| 2019-01-21T22:27:29+03:30 نوامبر 18th, 2018|بلاگ|0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید