فروش انواع سالاد ارگانیک

/, سالاد ارگانیک/فروش انواع سالاد ارگانیک

فروش انواع سالاد ارگانیک

اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که به تغذیه سالم اهمیت می دهید، باید بدانید که اگر می خواهید برنامه ی غذایی روزانه ی شما مورد تائید متخصصان تعذیه باشد باید مصرف سالاد را در وعده های غذائیتان فراموش نکنید. می دانید چرا متخصصان تغدیه به مصرف سالاد در هر وعده غذایی توصیه کرده اند؟ برای پاسخ به این سوال توصیه می شود این مقاله را تا پایان به دقت مطالعه نمائید. در این مقاله علاوه بر بیان نکات مفید درباره ی مزایای مصرف انواع سالاد و سبزیجات، راهنمایی های لازم جهت تهیه ی سالاد از محل  فروش انواع سالاد ارگانیک ذکر شده است.

فواید مصرف سالاد

قبل از هر چیز باید به شما بگوئیم که اگر به دنبال مراکز فروش انواع سالاد ارگانیک معتبر هستید، مقاله ی درستی را برای مطالعه انتخاب کرده اید، چرا که در این مقاله با انواع سالاد ارگانیک گروه ارمغان آور سدرا آشنا خواهید شد. گروه ارمغان آور سدرا به لحاظ اخلاقی و انسانی خود را مسئول دانسته است تا با رعایت کلیه ی اصول ذکر شده در منشور اخلاقی باغ ارگانیک سدرا ، اقدام به فروش انواع سالاد ارگانیک بر اساس استاندارد ملی 11000 نماید.

برای تهیه ی انواع سالاد ارگانیک باغ ارگانیک سدرا می توانید سفارش خود را از طریق تماس با شماره تلفن : 09129318842 به همکاران ما در تیم ارمغان آور سدرا اعلام نمائید. توجه نمائید که سفارشات بالای 60 هزار تومان در منطقه ی پاسداران، و بالای 100 هزار تومان در کل شهر تهران به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد. چنانچه مایل باشید که خرید خود را به طور حضوری انجام دهید می توانید به مراکز  و فروشگاه های معتبر گروه ارمغان آور سدرا مراجعه نمائید.

بسیاری از متخصصان، سالاد را به عنوان یک پیش غذای معجزه گر می دانند که از مزایای فراوانی برخوردار است که در ادامه به بیان فواید مصرف سالاد خواهیم پرداخت.

 1. همانطور که می دانید سالاد از ترکیب سبزیجاتی از قبیل : کاهو، کلم، خیار، گوجه و…تشکیل شده است و با مصرف این سبزیجات بدن شما به خوبی از خواص نهفته در آن ها بهره مند خواهد شد.

آیا می دانید که یک رژیم غذایی که از سبزیجات غنی باشد چه نقشی در سلامتی شما خواهد داشت؟ داشتن یک برنامه ی غذایی که در آن مصرف سبزیجات به اندازه ی کافی در نظر گرفته شده باشد دارای چنین مزایایی می باشد:

 • کمک به کاهش فشار خون
 • کاهش خطر ابتلا به انواع بیماری های قلبی عروقی و سکته ی قلبی
 • جلوگیری از ابتلا به انواع سرطان
 • خطر ابتلا به بیماری های چشمی را کاهش می دهد
 • کاهش مشکلات گوارشی و اختلال در هضم غذا
 • تنظیم میزان قند خون که می تواند باعث کنترل اشتها نیز بشود.

آیا می دانید که سبزیجات در زنگ های مختلف دارای خواص متفاوتی هستند؟ بنابراین توصیه می شود که حتما در تهیه ی سالاد از ترکیب انواع سبزیجات با رنگ های متفاوت در وعده های غذایی خود استفاده کنید. به این ترتیب شما بدن خود را از انواع ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن سالاد بهره مند خواهید کرد و همچنین آنتی اکسیدان خون خود را افزایش خواهید داد. آنتی اکسیدان ها خواص ضد التهابی دارند.

 1. تحقیقات نشان داده است، زمانی که قبل از غذا، سالاد مصرف کنید، احساس سیری خواهید کرد و در نتیجه اشتهای شما تعدیل خواهد کرد و این باعث می شود کالری دریافتی شما به میزان قابل توجهی کاهش یابد و سرعت کاهش وزن شما افزایش یابد. هر چه از سبزیجات خام (انواع سالاد) در وعدههای غذایی خود بیشتر استفاده کنید، پتانسیل بیشتر برای کاهش وزن در بدن شما به وجود خواهد آمد.

فروش انواع سالاد ارگانیک

 1. از آنجا که مواد تشکیل دهنده ی سالاد همگی سبزیجاتی هستند که سرشار از فیبر می باشد، با مصرف سالاد در هر وعده ی غذایی بدن شما فیبر مورد نیاز را از این منابع غنی از فیبر دریافت خواهد کرد. شما قطعا از مزایای استفاده از مواد غذایی حاوی فیبر بالا به خوبی آگاهی دارید، مواد غذایی دارای فیبر بالا می تواند از ابتلا به یبوست جلوگیری کند همچنین گلسترول خون را کاهش دهد. برخی دیگر از خواص مواد غذایی حاوی فیبر عبارتند از:
 • فیبر به کنترل قند خوت کمک می کند
 • فیبر موجود در سبزیجات به کاهش وزن و حفظ تعادل وزن کمک می کند
 • مصرف فیبر باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود و به حرکات درست روده کمک می کند و این باعث پیشگیری از ابتلا به بیماری های روده می شود.
 • تحقیقات نشان داده شده است که دریافت روزانه ی فیبر به اندازه ی کافی باعث کاهش عود و جلوگیری از انواع سرطان از جمله سرطان روده ی بزرگ، پستان، دهان، گلو و مری می شود.
 1. مصرف سالاد به بدن شما کمک میکند تا بتواند، چربی های مفید را جذب کند. بنابراین به شما توصیه می شود استفاده از دانه های روغنی مفید از قبیل : مغز بادام خام، مغز تخمه کدو یا آفتابگردان، تخمه کتان و…را در ترکیب سالاد فراموش نکنید. همچنین استفاده از روغن های گیاهی مفید مانند روغن زیتون نیز بر روی سالاد می تواند به این امر کمک بیشتری بکند. استفاده از انواع مغز دانه های روغنی در سالاد باعث می شود که شما احساس سیری بیشتری بکنید، نسبت به زمانی از چربی های اشباع شده در غذاهای خود مصرف می کنید.

در مراکز فروش انواع سالاد ارگانیک در باغ ارگانیک سدرا، انواع سالاد به همراه انواع مغزیجات خام که حاوی چربی های مفید برای بدن می باشد ارائه شده است.

 1. مصرف سالاد باعث استحکام استخوان ها می شود. آیا می دانید که کمبود ویتامین K در خانم ها باعث تراکم استخوان می شود. سبزیجاتی در تهیه ی سالاد از آن ها استفاده می شود منبع غنی از ویتامین K هستند که باعث می شود که بدن شما با کمبود این ویتامین مواجه نشود.
 1. کاروتنوئیدهای موجود در برگ های سبز مانند اسفناج وکاهو قهوه ای کمک می کند تا چشم های شما در برابر تابش تشعشعات مضرر نور خورشید محافظت شود و همچنین چشم ها را از خطر آسیب در برابر رادیکال های مضر آزاد حفظ می کند.
 1. مصرف سبزیجات باعث تقویت عملکرد ماهیچه ها می شود. مواد مغذی موجود در سبزیجات تشکیل دهنده ی انواع سالاد، نه تنها باعث تقویت و استحکام استخوان هایتان می شود، بلکه باعث قدرتمند شدن ماهیچه ها و بهبود عملکرد آن ها می شود. مواد معدنی موجود در انواع سبزیجات مثل کاهو، کلم و …باعث می شود که در سلول های کوچکی که در داخل ماهیچه ها به تولید انرژی مشغولند، عملکرد بهتری داشته باشند.
 1. آیا می دانید که مصرف کاهو چه نقشی د سلامت قلب شما خواهد داشت؟ در کاهو دو ماده ی مفید و بسیار مهم وجود دارد که به تقویت ماهیچه های قلب کمک می کند. این دو ماده عبارتند از فولات و فیبر. کاهو دارای مقدار بسیار زیادی فولات می باشد که این باعث پیشگیری از سکته ی قلبی می شود.
 1. مصرف سالاد باعث سلامت وزیبایی پوست می شود. همانطور که می دانید سبزیجات تشکلید دهنده ی انواع مختلف سالاد دارایمیزان قابل توجهی آب می باشد که می تواند در آب رسانی به پوست شما نقش بسیار مهمی ایفا کند.

تا این بخش از مقاله شما را با خواص و مزایای سالاد آشنا کردیم. اما این نکته را باید به شما متذکر شویم که در مصرف سالاد و انتخاب درست آن در مراکز فروش سالاد ارگانیک دقت و توجه کافی داشته باشید چرا که ما مصرف هر گونه سالاد را به شما توصیه نمی کنیم. در ادامه چند نکته ی مهم در انتخاب سالاد را برای شما آورده ایم، آن ها را به دقت مطالعه کنید.

در انتخاب سالاد دقت کنید که:

 • نکته ای که باید به شما متذکر شویم این است که آیا می دانید کلیه ی خواص گفته شده برای سالاد فقط در صورتی صدق می کند که در تهیه ی سبزیجاتی که برای تهیه ی سالاد استفاده می شود نکات و اصول مهم کشاورزی ارگانیک رعات شده باشد؟ آیا می دانید که چنانچه در تولید انواع سبزیجات تشکیل دهنده ی سالاد از انواع مواد شیمیایی، مثل کود شیمیایی و آفت کش ها استفاده شده باشد، نه تنها دیگر خواص موجود در آن گیاه وجود نخواهد داشت بلکه مصرف آن ها باعث اسیب های جدی به بدن انسان و ابتلا به انواع بیماری ها از قبیل انواع سرطان می شود. درمقالات قبلی برای شما در مورد محصولات ارگانیک و غیرارگانیک مطالبی را ذکر کردیم و شما دوستان عزیز را با مزایای محصولات ارگانیک و معایب محصولات غیر ارگانیک آشنا کردیم. با توجه به اطلاعاتی که از مطالعه ی آن مقالات به دست آورید، قطعا ترجیح می دهید که استفاده از محصولات ارگانیک را در برنامه ی غذایی خود بگنجانید.
 • حتما موادی که با یکدیگر ترکیب شده اند مناسب بوده و به دستگاه گوارش شما آسیب نمی رساند.
 • از چربی های غیر اشباع در تهیه ی سالاد استفاده شده باشد، مانند استفاده از روغن زیتون، انواع مغزهای روغنی و…
 • سبزیجات به خوبی شسته و ضد عفونی شده باشد.

گروه ارمغان آور سدرا با هدف حفظ سلامت افراد جامعه و کمک به آن ها برای استفاده از مواد غذایی سالم، گامی موثر در زمینه ی تولید محصولات کشاورزی ارگانیک برداشته است و این بار اقدام به فورش انواع سالاد ارگانیک در فروشگاه های باغ ارگانیک سدرا نموده است. در ادامه ی مقاله انواع سالاد ارگانیک ارائه شده توسط گروه ارمغان آور سدرا را به همراه خواص آن ها برای شما معرفی خواهیم کرد.

فروش انواع سالاد ارگانیک در باغ ارگانیک سدرا

گروه ارمغان آور سدرا به لحاظ اخلاقی خود را مسئول دانسته است تا با اقدامی انسان دوستانه سلامتی و نشاط را به سفره های خانواده های ایرانی هدیه دهد. گروه ارمغان آور سدرا این بار اقدام به فروش انواع سالاد ارگانیک نموده است و در زمینه ی  فروش انواع سالاد ارگانیک در باغ ارگانیک سدرا آماده ی خدمت رسانی به شما گرامیان می باشد. در باغ ارگانیک سدرا همه ی محصولات از جمله سبزیجات مورد استفاده در انواع سالاد از قبیل : کاهو، کلم، خیار و ….با رعایت کلیه ی اصول و قوانین کشاورزی ارگانیک تولید شده و پس از برداشت محصولات، با رعایت کلیه ی اصول بهداشتی و با استفاده از شوینده های ارگانیک شسته و ضد عفونی شده و سپس با رعایت نکات بهداشتی انواع سالاد تهیه و بسته بندی می شود. در ادامه شما را با انواع سالاد آشنا خواهیم کرد.

سالاد کینوآ

 سالاد کینوآ یک نوع سالاد جدید است که ممکن است برای بسیاری از شما کاملا نا آشنا باشد و شاید حتی اسم آن را هم تا کنون نشنیده باشید. در تهیه ی این سالاد از ماده ای به نام کینوآ استفاده شده است که یک پروتئین گیاهی است که دارای کالری فوق العاده کمی است و برای افرادی که تحت رژیم کاهش وزن هستند بسیار مناسب و مفید خواهد بود. مواد تشکیل دهنده ی این سالاد عبارتند از : کینوآ، هویج، گوجه گیلاسی، بادام پرک، و سبزیجات معطر. سالاد کینوآ را می توانی به مراکز فروش انواع سالاد ارگانیک باغ ارگانیک سدرا سفارش دهید.

فروش انواع سالاد ارگانیک

سالاد بیستکا

مواد تشکیل دهنده ی سالاد بیستکا عبارتست از کاهوی قرمز، خیار، گوجه گیلاسی، زیتون، حلقه های لیموترش و گردو می باشد. همانطور که توصیه کردیم که از مغزهای روغنی که حاوی چربی غیر اشباع و مفید است در سالاد استفاده کنید، ما نیز این نکته را رعایت کرده ایم و در تهیه ی سالاد بیستکا از مغز گردو استفاده کرده ایم. سالاد بیستکا به همراه سس عسل در با غ ارگانیک سدرا ارائه می شود. به افرادی که به طعم شیرین و ملس علاقه مندند توصیه می شود که حتما طعم بی نظیر این سالاد را تجربه کنند.

فروش انواع سالاد ارگانیک

سالاد فتوش

مواد تشکیل دهنده ی سالد فتوش عبارتند از : کاهو، خیار، گوجه، تربچه، پیازچه، نان تست شده، سبزی معطر. در باغ ارگانیک سدرا سالاد فتوش به همراه سس انار عرضه می شود. به این ترتیب علاوه بر بهره مندی از مواد مغذی موجود در مواد تشکیل دهنده ی این سالاد، می توانید از خواص بی نظیر سس انار نیز بهره مند شوید. سالاد فتوش در تمامی مراکز فروش انواع سالاد ارگانیک باغ ارگانیک سدرا عرضه شده است.

فروش انواع سالاد ارگانیک

سالاد فرش گاردن

در تهیه ی سالاد فرش گاردن از : کاهو، گوجه گیلاسی، زیتون، هویج، بروکلی، ریحان استفاده شده است. در باغ ارگانیک سدرا انواع سالاد به همراه سس مخصوص آن ارائه می شود که همه ی این سس ها از مواد کاملا ارگانیک و بی ضرر تشکیل شده اند و مصرف آن ها هیچ مشکلی برای رژیم غذایی شما ایجاد نخواهد کرد. سالاد فرش گاردن را می توانید از مراکز فروش انواع سالاد ارگانیک باغ ارگانیک سدرا تهیه نمائید.

فروش انواع سالاد ارگانیک

سالاد یونانی

شما قطعا از طعم بسیار مطلوب و بی نظیر سالادهای یونانی مطلع هستید. گروه ارمغان آور سدرا در  باغ ارگانیک سدرا با استفاده از با کیفیت ترین سبزیجات ارگانیک از قبیل : خیار، کاهو، گوجه فرنگی، زیتون، فلفل دلمه ای و پیاز به همراه پنیر، یکی از خوش طعم ترین سالادهای یونانی را ارائه کرده است، برایطعم دار کردن این سالاد از سس یونانی مخصوص استفاده شده است. در کلیه ی مراکز فروش انواع سالاد ارگانیک باغ ارگانیک سدرا ، سالاد یونانی عرضه شده است.

فروش انواع سالاد ارگانیک

سالاد گرین

در تهیه ی سالاد گرین از کاهو، زیتون، سیب، پنیر، گردوی کاراملایز شده و کنجد استفاده شده است. این سالاد یکی از خوش طعم ترین سالادهای تهیه شده در باغ ارگانیک سدرا می باشد. مطمئن باشید در صورتی که تنها یک بار سالاد گرین را امتحان کنید طعم دلنشین آن را هیچگاه فراموش نخواهید کرد. برای سفارش سالاد گرین می توانید به کلیه ی مراکز فروش انواع سالاد ارگانیک باغ ارگانیک سدرا مراجعه نمائید یا از طریق تماس با شماره تلفن 09129318842 اقدام نمائید.

فروش انواع سالاد ارگانیک

از توجه و همراهی شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا مشکلات ، سوالات و پیشنهادات سازنده ی خود را با ما در میان بگذارید. خدمت رسانی به شما افتخار ماست. لطفا با ما در تماس باشید.

| 2019-02-04T17:28:01+03:30 ژانویه 26th, 2019|بلاگ, سالاد ارگانیک|0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید