فروش انواع سبزیجات خرد شده ارگانیک

/, سبزی ارگانیک/فروش انواع سبزیجات خرد شده ارگانیک

فروش انواع سبزیجات خرد شده ارگانیک

این روزها به دلیل تغییر سبک زندگی سالم، در مقایسه با گذشته،  افراد جامعه به انواع بیماری های نو و انواع سرطان مبتلا می شوند که استفاده از مواد غذایی ناسالم نیز در این مسئله دخیل می باشد. آیا می دانید که در روش کشاورزی غیرارگانیک تا چه میزان از مواد شیمیایی و افت کش ها استفاده می شود؟ آیا می دانید که استفاده از محصولات به دست آمده به روش غیر ارگانیک چه اثراتی بر اندام های بدن انسان دارد؟ آیا می دانید همین مواد شیمیایی در به وجود آمدن این آمار نگران کننده از مبتلایان به انواع سرطان دخیل می باشد؟ به منظور ارتقا سطح سلامت افراد جامعه و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری هایی که امروزه بسیاری از مبتلایان از آن رنج می برند از جمله بیماری سرطان،گروه ارمغان آور سدرا گامی موثر و استوار در زمینه ی تولید محصولات سالم و با کیفیت برداشته و برای تولید محصولات کشاورزی ارگانیک اقدام نموده است. گروه ارمغان آور سدرا دارای گواهینامه ی معتبر در تولید سالاد و سبزی با برند “باغ ارگانیک” می باشد و این بار اقدام به فروش انواع سبزیجات خرد شده ارگانیک نموده است.

مشخصات سبزیجات خرد شده ارگانیک در باغ ارگانیک سدرا

در باغ ارگانیک سدرا 4 نوع سبزی خرد شده عرضه می شود که این سبزیجات با رعایت کامل اصول کشاورزی ارگانیک تهیه شده اند و سپس با رعایت کلیه ی اصول بهداشتی و با استفاده از مواد شوینده ی ارگانیک شسته شده، سپس به طور کاملا بهداشتی خرد و بسته بندی شده اند و آماده ی مصرف می باشد. انواع سبزی خرد شده ارگانیک باغ ارگانیک سدرا عبارتند از : سبزی آش، سبزی پلوئی، سبزی کوکو و سبزی قورمه که در ادامه مواد تشکیل دهنده ی هر کدام را به همراه توصیحاتی مربوط به هر کدام از آن ها برای شما بیان خواهیم کرد. پس لطفا همچنان با همراه باشید.

انواع سبزیجات خرد شده باغ ارگانیک سدرا

سبزی آش : سبزی آش از سبزی های اسفناج یا برگ چغندر، تره، گشنیز و جعفری تشکیل شده است.

سبزی پلوئی : سبزی پلوئی از سبزی های تره، گشنیز، جعفری، شوید و سیر تشکیل شده است.

سبزی قرمه : سبزی قرمه از تره، جعفری، گشنیز، شنبلیله تشکیل شده است.

سبزی کوکو : سبزی کوکو از سبزی های تره، پیازچه، گشنیز و جعفری تشکیل شده است.

در خانواده های ایرانی آش عنوان یک غذای اصلی محسوب نمی شود اما به عنوان یک غذای تفننی در کنار سایر غذاها سرو می شود به همین دلیل مصرف آن بسیار زیاد است و البته طبخ آن نیاز به یکسری مقدمات دارد. با تهیه ی سبزیجات خرد شده ارگانیک ، علاوه بر اینکه از مزایای استفاده از موادغذایی سالم بهره مند می شوید، می توانید از مقدمات کار بکاهید و در زمان خود نیز صرفه جویی نمائید.

آیا می دانید ترکیب صحیح میزان هر کدام از این سبزی ها چه تاثیری در طعم و عطر هر نوع سبزی خرد شده دارد؟ ما در گروه ارمغان آور سدرا با نهایت دقت و توجه سعی کرده ایم، ترکیب مناسبی از انواع سبزی در تهیه ی سبزیجات خرد شده ارگانیک، که دارای طعم و عطری مطلوب باشد، ارائه دهیم.

سبزیجات خرد شده ارگانیک

چرا محصولات ارگانیک را از باغ ارگانیک سدرا بخریم؟

آیا می دانید که محصولات ارگانیک سدرا چه ویژگی های دارد که این محصولات را از دیگر محصولات ارگانیک تولید شده متمایز می سازد :

  • محصولات باغ ارگانیک سدرا تحت نظارت بازرسی شرکت پارس گواه، با رعایت کلیه ی الزامات کاشت و تولید محصولات ارگانیک، تولید می شود.
  • برای شستشوی کلیه ی سبزیجات تولید شده در باغ ارگانیک سدرا در شرایط کاملا بهداشتی از شوینده های ارگانیک استفاده می شود.
  • محصولات ارائه شده در باغ ارگانیک سدرا برای افرادی که گیاهخوار هستند، برای افرادی که نیاز دارند موادغذایی دریافتی روزانه ی آن ها دارای میزان فیبر بسیار بالایی باشد و به طور کلی افرادی که به سلامت خود بسیار اهمیت می دهند مناسب است.

ما در گروه ارمغان آور سدرا به لحاظ اخلاقی و انسانی خود را مسئول می دانیم که به کلیه ی اصول ذکر شده در منشور اخلاقی مان پایبند بوده و محصولات خود را بر اساس استاندارد ملی 11000 ارائه دهیم.

برای تهیه ی سبزیجات خرد شده ارگانیک ، سبزی خوردن ارگانیک و سایر محصولات گروه ارمغان آرو سدرا می توانید با شماره تلفن 09129318842 تماس حاصل فرمائید و یا حضورا ، با مراجعه به فروشگاه های معتبر معرفی شده در وب سایت برای خرید محصولات ارگانیک اقدام نمائید.

| 2019-01-30T10:34:26+03:30 ژانویه 24th, 2019|بلاگ, سبزی ارگانیک|0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید