فروش سبزی خوردن ارگانیک

/, سبزی ارگانیک/فروش سبزی خوردن ارگانیک

فروش سبزی خوردن ارگانیک

آیا می دانید تفاوت محصولات ارگانیک و محصولات غیر ارگانیک در چیست؟ آیا می دانید که میوه ها و سبزیجات ارگانیک به گونه ای تهیه می شوند که در فرایند پرورش و نگهداری آن ها از هیچ گونه آفت کش و کود شیمیایی استفاده نمی شود و این تفاوت عمده ی محصولات ارگانیک و غیر ارگانیک می باشد. آیا می دانید از سوی سازمان بهداشت جهانی به مصرف روزانه یک ظرف سبزی خوردن در هر وعده ی غذایی توصیه شده است و این نشان می دهد که مصرف روزانه ی سبزیجات از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که یک برنامه ی تغذیه سالم، عبارتست از برنامه ای که در هر وعده ی غذایی آن، جایگاهی مشخص برای مصرف سبزیجات در نظر گرفته شده باشد. بنابراین در این مقاله بر آن شدیم تا با بیان مزایای استفاده از سبزیجات ارگانیک و تفاوت آن با سبزیجات غیر ارگانیک اطلاعات کافی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم، همچنین راهنمائی های لازم برای آشنایی با مراکز فروش سبزی خوردن ارگانیک را برایتان ارائه دهیم.

چرا سبزی خوردن ارگانیک مصرف کنیم؟

همانطور که گفته شد، در روش های کشاورزی غیر ارگانیک، از آفت کش ها و مواد شیمیایی برای تهیه محصولات کشاورزی استفاده می شود، که این مواد برای بدن انسان بسیار مضر می باشد و بسیاری از بیماری ها از جمله انواع سرطان های دستگاه گوارش ناشی از همین مواد شمیمایی می باشد. اما مصرف سبزیجات ارگانیک مانع  بروز بسیاری از این مشکلات می شود. نتایج حاصل از تحقیقات به عمل  آمده در خصوص مصرف سبزیجات ارگانیک نشان می دهد که افرادی که به طور ژنتیکی مستعد ابتلا به سرطان روده ی بزرگ هستند، می بایست برای جلوگیری از رشد و ایجاد تغییرات در پولیپ های روده ای، در برنامه ی غذایی روزانه شان از سبزیجات و مواد غذایی دارای  فیبر فراروان استفاده کنند.

در حقیقت متخصصان فعال در امر تولید مواد غذایی ارگانیک به طور بسیار دقیق و سخت گیرانه از قوانینی تبعیت می کنند که در آن احتمال آلوده شدن محصولات تولید شده اعم از میوه، سبزیجات و سایر موادغذایی، به مواد شیمیایی، سمی و مضر برای بدن انسان به حداقل برسد.

فروش سبزی خوردن ارگانیک

تهیه ی سبزی خوردن از محل فروش سبزی خوردن ارگانیک از باغ ارگانیک سدرا این مزیت را دارد این محصولات بوسیله شوینده های ارگانیک مورد تائید وزارت بهداشت ضدعفونی و به طور کامل شسته می شوند، که این ویژگی برتر محصولات باغ ارگانیک سدرا نسبت به سایر ارائه دهندگان محصو لات کشاورزی ارگانیک می باشد.

متخصصان فعال در گروه ارمغان آور سدرا، به دلیل اینکه سبزی خوردن از گروه سبزیجاتی است که در سفره ی خانواده های ایرانی جایگاه ویژه ای دارد و در رژیم غذایی اکثر افراد از سبزی خوردن استفاده می شود، با این هدف که سالم ترین مواد غذایی را به سفره های ایرانی هدیه کند، اقدام به تولید و فروش محصولات غذایی ارگانیک نموده است، محصولاتی که در تولید آن ها استفاده از مواد شیمیایی، کودها و آفت کش ها ، طبق قوانین بهداشت جهانی بوده و به حداقل میزان ممکن رسیده است.

فروش سبزی خوردن ارگانیک در فروشگاه های معتبر باغ ارگانیک سدرا

همراهان گرامی به منظور تهیه ی محصولات ارگانیک از باغ ارگانیک سدرا می توانید سفارشات خود را از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۱۲۹۳۱۸۸۴۲ به ما اعلام نمائید. همکاران ما در گروه ارمغان آور سدرا آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. ثبت سفارشات شما از طریق تماس با همکاران ما صورت گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن به هر نقطه از شهر تهران برای شما ارسال خواهد شد و شما می توانید سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید. توجه نمائید که ارسال محصولات برای سفارشات بیش از 60 هزار تومان در خیابان پاسداران و سفارشات بیش از 100 هزار تومان در کل تهران، رایگان می باشد. در صورتی که حضورا، مایل به خرید سبزی خوردن ارگانیک از باغ ارگانیک سدرا هستید، می توانید به مراکز فروش سبزی خوردن ارگانیک مراجعه نموده و به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید.

لازم به توضیح است که روزهای توزیع محصولات یکشنبه و چهارشنبه می باشد و به دلیل اینکه در تولید محصولات ارگانیک از کود شیمیایی و انواع سموم و آفت کش استفاده نمی شود، پرورش این محصولات با محدودیت هایی روبرو می شود. به طور مثال اگر محصولات دچار آفت شوند، به راحتی از دست می روند که این موضوع در فصول بسیار گرم و سرد سال بیشتر اتفاق می افتد. به این دلیل محصولات گروه ارمغان آوران سدرا با برند باغ ارگانیک سدرا با محدودیت هایی برای عرضه در بازار روبرو می شود و به این ترتیب ممکن است روزهای سفارش جابه جا شود یا اینکه در رزوهای توزیع، تعدادی از محصولات عرضه نشوند.

از صبر و شکیبائی شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم و از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورتی که با سوال یا مشکلی مواجه شدید، حتما آن را با ما در میان بگذارید.

| 2019-02-16T09:21:34+03:30 ژانویه 22nd, 2019|بلاگ, سبزی ارگانیک|0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید