سالاد ارگانیک فتوش (fattoush) چیست؟

/, سالاد ارگانیک/سالاد ارگانیک فتوش (fattoush) چیست؟

سالاد ارگانیک فتوش (fattoush) چیست؟

یکی از انواع پیش غذا که مواد تشکیل دهنده ی بسیار ساده ای دارد اما دارای خواص بی نظیر و مواد مغذی بسیار زیادی است، انواع سالاد می باشد. افراد معمولا سعی می کنند که در برنامه ی غذایی روزانه شان حداقل یک وعده سالاد مصرف کنند، چرا که از این طریق می توانند بسیاری از مواد مغذی مورد نیاز بدن خود از قبیل : کلسیم، آهن، پتاسیم، ویتامین ب و… را از این طریق جذب کنند. در مقالات قبلی چند نوع سالاد از قبیل سالاد کینوا، سالاد بیستکا و سالاد گرین از محصولات باغ ارگانیک سدرا را به شما معرفی کردیم. در این مقاله نیز یکی دیگر از انواع سالاد به نام سالاد فتوش (fattoush) را به شما معرفی خواهیم کرد. لطفا با گروه ارمغان آور سدرا همراه باشید.

شما می توانید محصولات باغ ارگانیک سدرا را به دو روش تهیه کنید. برای سفارش انواع محصولات ارگانیک می توانید از طریق تماس با شماره تلفن   سفارش خود را توسط همکاران ما ثبت نموده و درب منزل تحویل بگیرد. یا اینکه با مراجعه ی حضوری به فروشگاه های معتبر باغ ارگانیک سدرا برای خرید محصولات اقدام نمائید. لازم به ذکر است که در صورتی که سفارشات شما بیش از 60 هزارتومان در منطقه ی پاسداران و بیش از 100هزار تومان در سراسر تهران باشد، ارسال محصولات به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

سالاد ارگانیک فتوش (fattoush) چیست؟

گفتیم که انواع سالاد می تواند مواد غذایی بسیار مفیدی را  به بدن ما برسانند. اما نکته ای وجود دارد این است که در صورتی می توانید این مواد مفید را به بدن خود برسانید که همراه با مصرف سالاد، مواد شیمیایی مضر را هم به بدن خود وارد نکنید. راه حل چیست؟ بهترین پیشنهادی که ما می توانیم برای شما داشته باشیم این است که سعی کنید از سبزیجاتی در تهیه ی سالاد استفاده کنید که در تهیه ی آن ها از مواد شیمیایی و انواع افت کش که برای بدن انسان بسیار مضر هستند، کمتر استفاده شده باشد. ما در گروه ارمغان آور سدرا با هدف ارتقا سطح سلامت افراد جامعه اقدام به تولید محصولات کشاورزی ارگانیک نموده ایم که در آن ها استفاده از مواد شیمیایی و سم ها و آفت کش ها را در تهیه و تولید آن ها به حداقل رسانده ایم و انواع سالاد ارگانیک، سبزی خرد شده ارگانیک، سبزی خوردن ارگانیک و…را در فروشگاه های معتبر باغ ارگانیک سدرا ارائه کرده ایم. در ادامه سالاد ارگانیک فتوش (fattoush) را برای شما معرفی خواهیم کرد.

مواد تشکیل دهنده ی سالاد ارگانیک فتوش (fattoush) : کاهو، خیار، گوجه، تربچه، پیازچه، نان تست شده و سبزی معطر همراه با سس انار می باشد.

همانطور که ملاحظه می نمائید کلیه ی سبزیجات تشکیل دهنده ی این سالاد سرشار از فیبر هستند و زمانی کهبدن شما به میزان کافی، فیبر دریافت کند، مخصوصا در سنین پائین، خطر ابتلا به بیماری های قلبی را در سنین بالا کاهش می دهد. همچنین فیبر باعث می شود که هضم غذا در معده به درستی انجام شود و می تواند برای افرادی که دارای رژیم غذایی کاهش وزن هستند نیز بسیار مفید باشد.

نکته ی بسیار مهمی که هنگام مصرف سالاد باید در نظر بگیرید این است که شما باید مراقب باشید که سالاد را با چه نوع سسی مصرف می کنید. بسیاری از انواع سس که در بازار تهیه می شود، حاوی مواد بسیار مضری می باشند و اخیرا این نوع سس ها به عنوان سم کبد شناخته شده اند. به منظور حفظ خواض سالادهای ارگانیک تولید شده توسط گروه ارمغان آور سدرا در باغ ارگانیک سدرا، ما هر نوع سالاد را به همراه سس مخصوص آن ارائه کرده ایم که در تهیه آن ها نیز از مواد کاملا ارگانیک استفاده شده است. سالاد ارگانیک فتوش (fattoush) نیز به همراه سس انار در فروش های معتبر باغ ارگانیک سدرا ارائه می شود.

از توجه و همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم، جهت پاسخگوئی به سوالات خود می توانید با شماره تلفن  تماس حاصل فرمائید.

| 2019-02-06T17:16:26+03:30 فوریه 7th, 2019|بلاگ, سالاد ارگانیک|0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید