محصولات ارگانیک چه مزایایی دارد؟

//محصولات ارگانیک چه مزایایی دارد؟

محصولات ارگانیک چه مزایایی دارد؟

مواد غذایی ارگانیک به محصولاتی گفته می شود که بدون استفاده از آفت کش های مضر، اشعه و پرتو های آسیب رسان، کود و سایر مواد مصنوعی پرورش داده می شوند. حتی حیوانات تحت کشاورزی ارگانیک با مواد غذایی حاوی بدون هورمون های رشد مصنوعی یا آنتی بیوتیک ها تأمین می شوند. امروزه شما می توانید در قفسه های فروشگاهی سبزیجات و میوه های ارگانیک همچنین شیر و گوشت و سایر محصولات و مواد غذایی سالم را پیدا کنید و نیز افراد زیادی را می بینید که تمایل به رفتن به سمت و سوی استفاده از محصولات ارگانیک پیدا کرده اند، و ارقام ارائه شده حاصل از فروش مواد غذایی ارگانیک، این روزها بسیار امیدوار کننده است. در این مقاله قصد داریم برخی از مهم ترین مزایای محصولات ارگانیک را برای شما بیان نموده و به ضرورت نیاز به استفاده از این محصولات سالم کشاورزی اشاره نمائیم. لطفا همراه ما باشید.

فواید و مزایای محصولات ارگانیک چیست؟ استفاده از محصولات ارگانیک چه مزایایی دارد؟

  1. محصولات ارگانیک فاقد مواد شیمیایی هستند

اولین نکته در مورد مزایای محصولات ارگانیک، این است که بر خلاف کشاورزی معمولی، کشاورزان ارگانیک از کودهای مصنوعی، مواد شیمیایی یا نگهدارنده برای تولید محصولات خود استفاده نمی کنند. بنابراین، در این محصولات هیچ ماده شیمیایی برای آسیب رساندن به بدن شما وجود ندارد. محصولات ارگانیک همچنین شما را از آسیب آفت کش های سمی محافظت می کنند.

  1. محصولات ارگانیک دوستدار محیط زیست هستند

کشاورزی ارگانیک با محیط زیست ما سازگار است. از آنجایی که در کشاورزی ارگانیک از افزایش بی اندازه محصول جلوگیری می شود، تاثیرات مخرب حاصل از کشاورزی غیر ارگانیک بر خاک و آب و هوا را کاهش می دهد. همچنین تنوع محصولات افزایش می یابد.

مزایای محصولات ارگانیک

  1. محصولات ارگانیک دارای ارزش های غذایی بالایی هستند

در مقایسه با کشاورزی به روش معمولی، محصولات ارگانیک از مواد معدنی و مغذی غنی هستند. کشاورزی ارگانیک قدرت و میزان حاصلخیزی خاک را افزایش می دهد. به این ترتیب، این مواد مغذی و قوی زمانی که شما از این محصولات استفاده می کنید، به بدن شما وارد می شود.

  1. محصولات ارگانیک دارای طعم بهتر و واقعی تری هستند

کشاورزی ارگانیک موجب می شود تا محصولات، طعم بهتری پیدا کنند. طعم بهتر غذا به میزان قند موجود در آن بستگی دارد. شرایط بهتری که در مزارع ارگانیک وجود دارد، طعم محصولات را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

  1. محصولات ارگانیک فاقد چربی هیدروژنه هستند

با استفاده از محصولات ارگانیک، برای همیشه با بیماری های قلبی خداحافظی کنید! بله، چربی هیدروژنه که از این مواد غذایی سالم، حذف شده است به نوبه خود خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد. همچنین شما را آماده می کند تا به راحتی چالش های زندگی روزمره را پشت سر بگذارید. چه مزیت دیگری می توان بهتر از این برای مواد غذایی ارگانیک بیان کرد!

مزایای محصولات ارگانیک

  1. محصولات ارگانیک برای رشد جنین مفید است

تحقیقات نشان داده است که آفت کش ها و کودهای شیمیایی که بخش مضر مواد غذایی هستند، ممکن است از راه جفت به جنین منتقل شوند و به نوزادان متولد نشده آسیب برسانند همچنین سموم موجود در این مواد غذایی می تواند مشکلات جدی برای آنها ایجاد کند، از جمله : وزن کم هنگام تولد، اوتیسم و نقص های مادر زادی. بنابراین، با مصرف غذاهای ارگانیک، نوزاد خود را از ابتلا به چنین اختلالاتی محافظت نمائید.

محصولات ارگانیک سدرا ضامن سلامتی شماست. محصولات کشاورزی سالم را از باغ ارگانیک سدرا بخواهید. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که کلیه نکات کلیدی کشاورزی ارگانیک را در تولید محصولاتمان مد نظر قرار داده و محصولاتی را که ارائه می دهیم از هر نظر گواهی شده و تائید شده باشند.

با مقاله ای دیگر تحت عنوان مزایای محصولات ارگانیک با شما عزیزان بودیم. از همراهی شما سروران کمال تشکر را داریم. هر گونه سوال یا مشکلی را در خصوص محصولات ارگانیک با همکاران ما در باغ ارگانیک سدرا در میان بگذارید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

| 2019-01-21T22:20:28+03:30 نوامبر 17th, 2018|بلاگ|0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید